VU Biotechnologijos institutas - Maršas už mokslą

MFS Lt4 FB

 

Kodėl?  Mokslas, mokslininkai ir žiniomis grįstas pasaulis pavojuje. Archaiška mokslo finansavimo politika, biurokratizuotas požiūris į aukštojo mokslo ir studijų sistemas, lyderystės mokslo politikoje stoka žudo mūsų šalį, kurios vienintelė išlikimo galimybė - inovacijomis pagrįsta ekonomika. Turime daug bėdų ir iššūkių, kuriuos privalu nugalėti. Mokslo žinių ignoravimas žeidžia mus visus, kelia pavojų mūsų sveikatai, maistui, aplinkai ir darbui. Atėjo laikas visiems neabejingiems mokslui žmonėms išeiti į gatves ir būti išgirstiems. Mes nebetylėsim!

Kas tai? Maršas už Mokslą yra pirmasis globalaus judėjimo, skelbiančio gyvybiškai svarbią mokslo reikšmę mūsų sveikatai, saugumui, ekonomikai ir valdymui, žingsnis.

Kaip? Mes jungiamės į globalią nešališkų organizacijų ir asmenų, neabejingų mokslui, bendriją. Mes pasisakome už žiniomis grįstą politiką, mokslo mokymą, mokslo finansavimą ir visiems atvirą mokslą.

Kas esam mes? Žmonės, vertinantys Mokslą. Mokslininkai ir mokslo žinių skleidėjai, mokytojai ir visi neabejingi mokslui žmonės. Ir Tu!

Kur? Šimtuose miestų visame pasaulyje, tarp jų ir Vilniuje (maršrutas).

Kada? 2017 balandžio 22 – tarptautinę Žemės dieną. Tapk jos dalimi, prisijunk prie mūsų ir kurk savo ateitį pats! Maršo pradžia 14 valandą.

Plakatas

Šūkiai, idėjos plakatams.

Kontaktinis asmuo: Eglė Lastauskienė, tel. +370 610 24191, E. paštas:

Maršo organizatoriai

Facebook grupė

March for Science

 

 

 

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos