Ir trečiasis visuotinės dotacijos kvietimas Biotechnologijos instituto mokslininkams buvo sėkmingas

Tarp šių metų balandžio 10 d. Lietuvos mokslo tarybos pirmininko įsakymu patvirtintų finansuojamų projektų pagal 2007-2013 m.m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioriteto „Tyrėjų gebėjimų stiprinimas“ įgyvendinimo priemonės VP1-3.1-ŠMM-07-K „Parama mokslininkų ir kitų tyrėjų mokslinei veiklai (visuotinė dotacija)“ trečiąjį kvietimą yra ir Biotechnologijos instituto Bioinformatikos skyriaus vadovo, vyriausiojo mokslo darbuotojo dr. Č. Venclovo projektas „Didelės apimties biologinių duomenų panaudojimas naujam baltymų modelių vertinimo metodui kurti bei bakterijų ir virusų DNR replikacijos ir reparacijos sistemoms tirti“.
Tai jau septintasis instituto mokslininkų projektas gaunantis Visuotinės dotacijos finansavimą nuo 2011 m. Pirmajame kvietime finansavimas buvo skirtas instituto mokslininkams prof. S. Klimašauskui ir prof. V.Šikšniui, antrajame - dr. A.Žvirblienei, dr. D.Matuliui, dr. R.Slibinskui ir dr. V.Smirnovui. Visų šių projektų įgyvendinimui 2011-2015 m.m skiriama 8,6 mln. litų.