Tarp geriausių 2012 m. disertacijų laureatų – net du VU Biotechnologijos instituto mokslininkai

Balandžio 26 d. LR Prezidento Rūmų Baltojoje salėje apdovanoti geriausių 2012 metais Lietuvoje apgintų disertacijų autoriai. Konkurso nugalėtoja fizinių, technologijos, biomedicinos ir žemės ūkio mokslų srityse tapo Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Zita Liutkevičiūtė, apgynusi disertaciją „ DNR citozino metiltransferazių reakcijos, nedalyvaujant kofaktoriui“. Geriausių 2012 metais Lietuvoje apgintų disertacijų konkurso laureatu tapo ir dar vienas Biotechnologijos instituto mokslo darbuotojas – dr. Giedrius  Gasiūnas.

Tokie apdovanojimai Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) inciatyva rengiami jau septintus metus iš eilės. Šių konkursų laureatais yra buvę dar keturi Biotechnologijos instituto mokslininkai dr. M. Zaremba (2007), dr. G. Tamulaitienė ir dr. G. Lukinavičius (2008), laimėjęs ir pagrindinį prizą už 2007 m.  apgintą disertaciją, dr. G.Tamulaitis (2009), laimėjęs pagrindinį prizą  už 2008 m. apgintą disertaciją.

Daugiau informacijos rasite prezidentūros tinklapyje: www.president.lt.