Paskelbti pirmieji Lietuvos-Amerikos inovacijų apdovanojimų nugalėtoja

Amerikos-Lietuvos verslo taryba, Baltijos-Amerikos laisvės fondas ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje paskelbė pirmųjų Lietuvos-Amerikos inovacijos apdovanojimų nugalėtojus.

Pirmoji vieta ir 10 tūkst. eurų vertės prizas atiteko dr. Linui Mažučiui, kuris kartu su Harvardo universiteto (JAV) mokslininkais plėtoja ląstelių tyrimų technologiją inDrops. Antroji vieta ir po 2,5 tūkst. eurų atiteko Rimui Gulbinui ir technologiniam sprendimui „Maalka“, skirtam supaprastinti komercinių pastatų tvarumo programų valdymą bei Virginijaus Šikšnio vadovaujamai Vilniaus universiteto Biotechnologijos instituto komandai, plėtojančiai genų redagavimo technologiją CRISPR-Cas9.

Daugiau informacijos galite rasti:

Čia arba čia.