Kovo 3 d. vyks du seminarai

13 val. R-102 auditorijoje Biotechnologijos instituto Baltymų-nukleorūgščių sąveikos tyrimų skyriaus doktorantė Inga Songailienė laikys "Nukleorūgščių chemija" dalyko egzaminą ir perskaitys pranešimą "Judant link RNR struktūromo".

14 val. toje pačioje R-102 auditorijoje Biotechnologijos instituto Eukariotų genų inžinerijos skyriaus doktorantė Aliona Špakova laikys "Genų inžinerijos pagrindai ir metodai" dalyko egzaminą ir perskaitys pranešimą "Pagrindiniai nukleorūgščių izoterminiai amplifikacijos metodai ir jų pritaikymas".

Kviečiame dalyvauti.