Švedijos verslo apdovanojimas - ir prof. dr. V. Šikšniui.

Ketvirtadienį jau vienuoliktą kartą įteikti Švedijos verslo apdovanojimai pažangioms Lietuvos įmonėms ir verslininkams.
Šie metai yra pirmieji, kai buvo įsteigtas „Metų technologinės inovacijos“ prizas. „Prof. Virginijaus Šikšnio inovacija yra neeilinio potencialo pasauliniu mastu, – teigia Kęstutis Šliužas, „Teo“ ir „Omnitel“ vadovas. – Genomo redagavimo įrankio CRISPR/Cas9 atradimas iš esmės pakeis žmonių gyvenimo kokybę.“ Nugalėtojus išrinko „Švedijos verslo apdovanojimų 2016“ partneriai: paskirtoji Švedijos ambasadorė Lietuvai, Maria Christina Lundqvist, „Business Sweden“ vadovas Lietuvai ir Lenkijai, L. Danielevičius, „Teo“ ir „Omnitel“ vadovas K. Šliužas, „Valiunas Ellex“ vadovaujantis partneris R. Valiūnas, DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

Skaitykite plačiau.